Гуртожиток

Гуртожиток Чемеровецького медичного фахового коледжу зданий в експлуатацію в 1987 році на 250 місць.
У гуртожитку створені усі необхідні житлово-побутові умови для проживання іногородніх студентів. Кімнати розраховані на проживання 2-х та 3-x осіб, які укомплектовані новими меблями. На кожному із чотирьох поверхів розміщено дві кухні із електроплитами, мікрохвильовими печами та електрокип’ятильниками. На першому поверсі обладнані побутова та душова кімнати. У 2008 році здана в експлуатацію система автономного водопостачання. Теплопостачання приміщення здійснюється завдяки власній транспортабельній модульній котельні. У 2009 році проведена заміна дерев’яних віконних блоків на металопластикові, а також здійснено капітальний ремонт житлових приміщень та приміщень загального користування. Гуртожиток забезпечений необхідним твердим та м’яким інвентарем. Створений медичний пункт, де чергує медична сестра.
Для організації самопідготовки студентів та проведення виховних заходів обладнаний читальний зал, навчальна кімната та кінозал.
Виховна робота в гуртожитку спрямована на моральне, правове та сімейно-родинне виховання. Однією із важливих складових створення ефективного позааудиторного простору є проведення різноманітних розважальних заходів, профілактичних бесід, приурочених пам’ятним датам, професійним та державним святам тощо. В гуртожитку діє клуб “Ровесник", де студенти тет-а-тет можуть поділитися своїми особистими навиками і досвідом.

У гуртожитку діє рада студентського самоврядування. Студентське самоврядування співпрацює з адміністрацією коледжу, профспілковим комітетом студентів, вихователями та завідувачем гуртожитку, а саме, у проведенні різноманітних конкурсів, оглядів, рейдів, організації побуту жителів гуртожитку.
Роботу студради відображає інформаційний центр, стенд якого розміщується у холі гуртожитку. Члени культурно-масового сектору студради регулярно готують випуски стінгазети «Інформаційний вісник». Стенд “Санітарний бюлетень” відображає результати перевірок санітарного стану кімнат старостами поверхів та членами житлово-побутової комісії.

Нормативні документи, які регулюють діяльність гуртожитку

Положення про студентський гуртожиток

Правила внутрішнього розпорядку гуртожитку

Положення про порядок поселення (переселення, виселення) студентів в гуртожиток

Угода на проживання в гуртожитку

Студентська рада гуртожитку

Положення про студентську раду гуртожитку

Склад студентської ради гуртожитку

План роботи студентської ради гуртожитку

Виховна робота в гуртожитку

План виховної роботи гуртожитку