: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

Серед багатьох хороших традицій, що склались у нашому навчальному закладі, існує традиція урочистої посвяти першокурсників у...
Книга – це велике диво, створене людиною. 3 жовтня в читальній залі бібліотеки коледжу було...
З 03.04.2017р. по 12.05.2017р. пройшов місячник ПЦК терапевтичних дисциплін.Цікаво та змістовно організовані...
19.05.2017р. в Чемеровецькому медичному коледжі відбулася методична рада. В методичній раді взяли участь...
З 03.04.2017р. до 10.04.2017р. 2017 року пройшов тиждень ПЦК загальноосвітніх дисциплін.Цікаво та змістовно пройшли...
Joomla! Україна

гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

Циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

     Голова циклової комісії – Мала Н.В., викладач української мови та літератури, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

1Комісія нараховує 15 викладачів: 8 - спеціалісти вищої категорії (Бойчук Г.Я. – викладач - методист, «Відмінник освіти України», Бабич З.Ф. – викладач - методист, Безверхній М.І. – викладач - методист, Голдис Т.С. – викладач - методист, Накутна Г.А. – викладач - методист, Бортняк М.П. – старший викладач, Цнота Л.В. – старший викладач); 2 - викладачі першої категорії (Гончарук Т.В., Горяча А.В.); 5 - спеціалісти (Грабар О.М., Дикунець Н.К., Подлуцька І.П., Зьорко К.Ю., Бортняк К.М.).

Проблема, над якою працює предметна комісія «Інтерактивні форми та методи навчання на заняттях гуманітарних та соціально-економічних дисциплін як один із різновидів інноваційних технологій навчання».

         Для ефективної і цілеспрямованої навчальної діяльності комісією визначено головні напрями роботи:

-         формування в студентів гуманітарного мислення, опанування ними рідною державною та іноземними мовами;

-         формування гуманістичних цінностей, світоглядних, правових, моральних, художньо-естетичних, економічних та екологічних норм культури;

-         сприяння пошуку та використанню в навчально-виховному процесі сучасних форм, методів і прийомів навчання й виховання, нових освітніх технологій;

-         розвивати у студентів творчі, пошукові здібності, сприяти формуванню їх наукового світогляду та поглибленню знань;

-         розробляти та впроваджувати в навчально-виховний процес інтерактивні форми та методи теоретичного, лекційно-семінарського навчання;

-         прищеплювати студентам навички самостійної роботи, сприяти їх самовдосконаленню, готувати до вирішення великих загальнолюдських та соціальних проблем.

Головна педагогічна мета, яку ставлять перед собою викладачі предметної комісії – формування комунікативної культури, навичок практичного володіння знаннями та вміннями, які обумовлені фаховими потребами.

Впровадження інноваційних методів навчання – це шляхи удосконалення змісту і структури навчальних занять. Перед викладачем циклу стоїть нелегке завдання – пошук шляхів оптимального поєднання форм і методів навчання, які б не знижували рівня знань випускників, давали можливість формувати в майбутніх спеціалістів активну життєву позицію, розвивати кругозір та ринкове економічне мислення.

Однією з важливих ділянок методичної роботи є організація взаємовідвідування занять. Це одна із форм підвищення кваліфікації викладача. Адже саме вона сприяє перенесенню кращих методів роботи одного педагога в практику діяльності інших, надихає викладача на пошук нових шляхів навчання, будить творчу ініціативу.

Викладачі ЦК – педагоги не лише за професією, а й за покликанням – велику увагу приділяють виховному процесу, пам’ятаючи, що їх завдання – не тільки готувати висококваліфікованих спеціалістів, а й формувати свідомих громадян держави, патріотів України, які повинні мати власні погляди і переконання, вміти правильно оцінювати сучасну дійсність і відстоювати та захищати свої ідеали й переконання.

Щорічно в коледжі проводиться Тиждень наук ЦК гуманітарних та соціально-економічних дисциплін. Основним завданням Тижня знань є забезпечення належних умов для виявлення та розвитку творчої активності й зацікавленості студентів, сприяння формуванню їхнього наукового світогляду та вдосконалення науково-методичного рівня педагогічної майстерності викладачів.

На належному рівні поставлена і самоосвітня робота викладачів циклу. Кожен педагог сам визначає напрям і зміст своєї роботи. Звичайно, основне її завдання – прагнення до професійного самовдосконалення. Самоосвітню роботу викладачі ЦК планують в індивідуальному плані, потім звітують на засіданнях комісії, у творчих звітах, на педагогічних читаннях.

     Мандрівний філософ і просвітитель кінця ХVІІІ ст. Г.Сковорода зазначив: «Хто хоче вчити інших, сам має багато вчитись». Саме в цьому напрямку і працюють члени нашої циклової комісії, розвиваючи свій творчий методичний потенціал.

2

 

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2017
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови
з біології
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2017 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (9кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа
наказ зарахування сестринська справа
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}