: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу...
Студентами 21С групи та їх куратором Гречанюк О.В. проведено годину – реквієм до Дня пам'яті...
13.02.2020р. проведене відкрите заняття з медсестринства в педіатрії викладачкою Вельган А.Л.. Студенти 41 групи (ІІІ...
05.02.2020р. викладачка основ медсестринства Куца О.О. провела відкрите практичне заняття на тему «Задоволення потреб пацієнта з...
З метою профілактики правопорушень та злочинів, в рамках Всеукраїнського тижня права, в Чемеровецькому медичному коледжі, відбулася...
Joomla! Україна

професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей

Циклова комісія професійної і практичної підготовки

з вузьких спеціальностей

 

Голова ПЦК – Шерстюк Л.А., викладач неврології і психіатрії, викладач вищої категорії, викладач - методист, « Відмінник освіти України».

1До складу комісії входить 8 викладачів: 4 - спеціалісти вищої категорії (Лавренюк В.М. – старший викладач, Забіяка І.І., Трач Л.Й.); 2 - викладачі першої категорії (Гордійчук Т.М., Чинник К.П.); 2 - спеціалісти (Антецький І.В., Деберчук Н.М.).

Проблема, над якою працює циклова методична комісія з вузьких спеціальностей: «Превентивне виховання студентської молоді шляхом ефективного застосування інформаційно - комунікаційних технологій на заняттях професійної та практичної підготовки з вузьких спеціальностей»

Основні напрями роботи методичної комісії :

-         використання сучасних форм і методів навчання, удосконалення процесу навчання шляхом впровадження наочності, ТЗН, інформаційно-комп’ютерних технологій, проблемного навчання тощо);

-         удосконалення форм і методів контролю та оцінки знань, умінь, навичок студентів;

-         розвиток клінічного мислення шляхом упровадження активних та інтерактивних методів навчання.

        Система навчально-виховних заходів предметної циклової комісії спрямована на підвищення якості підготовки медичних фахівців та реалізації методичної проблеми ПЦК.

З огляду на визначену чітку мету превентивного виховання члени предметної циклової комісії з вузьких спеціальностей основну увагу спрямовують на вироблення нової філософії виховання, на підвищення наукового рівня педагогічної технології навчання і виховання та визначення шляхів покращення педагогічної майстерності в упровадженні форм і методів інноваційних технологій, розробку нових стратегій навчання і виховання студентської молоді.         Практика профілактичної діяльності викладачів ПЦК з вузьких спеціальностей ґрунтується на демократичній основі, де розглядається молода людина як суб’єкт превентивного процесу.

 

         2В предметній цикловій комісії склалась певна система формування здорового способу життя серед студентів коледжу. Як показує досвід, значну інформацію про здоровий спосіб життя студенти отримують на заняттях під час вивчення предметів з вузьких спеціальностей. Для кращого засвоєння нового матеріалу та емоційного викладу члени методичної комісії упроваджують інформаційні технології. Зокрема, мультимедійні презентації тем сприяють ефективному засвоєнню того, що вивчається. Відеофрагменти у поєднанні зі словом викладача діють на емоційно-психологічний стан молодої людини, роблять навчання цікавим.

            Члени предметної циклової комісії намагаються забезпечити співпрацю викладача та студента, їхнє взаєморозуміння; створити необхідні умови взаємодії та взаємної відповідальності, забезпечити високу мотивацію всіх учасників освітньої взаємодії.

         Членами методичної комісії проводиться роз’яснювально-просвітницька робота серед студентської молоді.

         Вихованню активної професійної активності та громадянської позиції, навчання основним принципам побудови професійної кар’єри, навичкам поведінки в колективі, суспільстві сприяють заходи тижня знань предметів професійної та практичної підготовки з вузьких спеціальностей. В його програму входять заходи, які розширюють знання з предметів циклу, стимулюють творчу діяльність студентів та розвивають їх клінічне мислення.

       Для вирішення важливих проблем навчання та професійного виховання щомісячно провод яться засідання предметної циклової комісії.

На засіданнях ПЦК розглядаються питання навчального процесу, успішності та відвідування студентами занять, проведення науково-практичних і студентських науково-дослідницьких конференцій, звіти викладачів, які проходили курси підвищення кваліфікації, гуртківців, надання консультацій з питань оформлення навчально-методичної документації, організації самостійної роботи студентів.

З метою впровадження в свідомість студентської молоді переваг здорового способу життя, формування національного культу соціально активної та фізично здорової, духовно багатої особистості та профілактики розповсюдження шкідливих звичок, члени ПЦК організовують лекції, групові заняття,   тренінги, сюжетно-рольові ігри тощо.

Викладачі предметної циклової комісії переконані, що реалізація методичної теми дозволить не тільки готувати   кваліфікованих спеціалістів, які в недалекому майбутньому братимуть участь в розв’язанні практичних проблем в галузі охорони здоров’я, але вже сьогодні надавати реальну допомогу в рішенні їх повсякденних, надзвичайно важливих і дуже складних задач – пропагувати серед населення здоровий спосіб життя.

3


 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2020
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови 9 кл.
з української мови 11 кл.
з біології 9 кл.
з біології 11 кл.
з математики 11 кл.
з історії України 11 кл.
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2019 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (11кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" 9 кл.
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа 9 кл.
наказ зарахування сестринська справа 9 кл.
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
наказ зарахування лікувальна справа 11 кл.
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Студентам
Розклад екзаменаційної сесії
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
Замовлення підручників
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}