: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

7 грудня, в рамках проведення тижня права, відбулася зустріч представників Чемеровецького відділу Городоцької...
Традиційно останній місяць року проходить в підготовчій святковій метушні. Однак в цьому марафоні важливо пам'ятати, що...
Проведений декадник предметної циклової комісії професійної та практичної підготовки акушерсько-гінекологічних та педіатричних дисциплін. Члени методичної...
Викладач англійської мови (за професійним спрямуванням) Цнота Л.В. разом зі студентами 41 групи спеціальності...
Змістовно та цікаво для студентів другого курсу (2 бригада) проведено практичне заняття викладачем хімії та...
Joomla! Україна

природничо-наукової підготовки

Циклова комісія природничо-наукової підготовки

Голова ПЦК – Яковенчук О.Т., викладач фармакології, викладач вищої категорії, викладач-методист.

1До складу комісії входить 10 викладачів: 5 - спеціалісти вищої категорії (Барціховський В.В. – викладач - методист, «Відмінник освіти України», Худик Л.О. – викладач - методист, Гадзіна Н.В., Глошанчук А.А.); 2 - викладачі другої категорії (Гречанюк А.В., Уланівська А.В.); 3 - спеціалісти      (Вінярський В.П., Гордійчук Р.М., Мотрій Л.В.)

Впродовж останніх років комісія працює над методичною проблемою «Впровадження інформаційних та інтерактивних технологій на заняттях дисциплін природничо-наукової підготовки».

Для успішного втілення науково-методичної проблеми коледжу та предметної циклової комісії члени ПЦК здійснюють накопичення   навчально-методичного забезпечення, зокрема банків тестових завдань для рубіжного та підсумкового контролю знань студентів, банків лекцій із мультимедійним супроводом та проектуванням. Наполегливо працюють над забезпеченням навчально-методичних матеріалів для позааудиторної самостійної роботи студентів, її організацією та методами якісного контролю відповідно до вимог робочих начальних програм.

Викладачі циклу природничо-наукової підготовки на своїх заняттях забезпечують творчу активність студентів шляхом ефективного упровадження ситуативних та проблемних завдань, типових та нетипових ситуаційних задач.

Стержневою груповою формою методичної роботи членів ПЦК є засідання, на яких розглядаються актуальні питання навчально-виховного процесу.

     Для якісного проведення занять викладачі предметної циклової комісії  працюють над створенням навчально-методичних матеріалів, підручників, посібників.

         Виданий підручник Медична біологія Барціховським В.В.

         Методичні посібники: “Фармакологія у схемах і таблицях”, “Лікарські рослини та усна народна творчість”, “Структурно-логічні схеми навчального матеріалу з основ фармакології” (Яковенчук О.Т.).

         Практичні завдання та психологічні ситуації”, “Психологічні вправи для розвитку комунікативної компетентності”, практикум з тем загальної психології (Уланівська А.В.).

Латинсько-український словник назв лікарських рослин, їх сировини і лікарських рослинних засобів”, “Українсько-латинський перелік клінічних діагнозів”, “Латинські прислівя та афоризми” (Гадзіна Н.В.).

Використання конструктивних тестових завдань при вивченні анатомії людини” (Гречанюк А.В.).

Методичні рекомендації для проведення практичних робіт з біології” для студентів І – ІІ курсів, посібник “Біологія в опорах і схемах” підготували викладачі (Худик Л.О., Мотрій О.В.).

Посібники “Номенклатура органічних сполук, Алкалоїди – отрути і ліки” (Глошанчук А.А.)

Для активізації пізнавальної діяльності студентів, поглиблення знань з предметів циклу щорічно проводиться тиждень знань ПЦК, в програму якого включаються цікаві форми позааудиторної роботи, а саме інтелектуальні ігри, прес-конференції, конкурси, предметні олімпіади, презентації портфоліо педагогічної майстерності викладачів ПЦК та ін..

         Вивчено та узагальнено досвіди роботи викладачів з проблем Розвиток пізнавальної діяльності студентів засобами активного навчання” – Барціховського В.В.

         “Самостійна робота - важлива умова розвитку творчої особистості студен-та- Яковенчук О.Т.

         Формування ключових компетенцій засобами критичного мислення Глошанчук А.А.

         Розвиток творчої особистості студента через впровадження традиційних та інноваційних технологій на заняттях біології та медичної біології – Худик Л.О.

Навчально-методична проблема предметної циклової комісії знаходить своє відображення і в позааудиторній роботі зі студентами. Зокрема, систематично, згідно з графіком, проводяться консультації, додаткові заняття, засідання предметних гуртків, в центрі уваги яких є науково-дослідницька робота студентів.

2

 

 

    

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2017
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови
з біології
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2017 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (9кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа
наказ зарахування сестринська справа
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Студентам
Розклад екзаменаційної сесії
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}