: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

Зі студентами молодших курсів та жителями студентського гуртожитку викладачем шкірних та венеричних хвороб Дромашко М.В.
Викладач дерматовенерології Марія Василівна Дромашко та Деберчук Наталія Миколаївна - викладач геріатрії та геронтології організували та провели...
Викладачем інфектології Гордійчук Т.М. разом зі студентами першого та другого курсу спеціалізації «Лікувальна справа» в...
Викладач інфектології Тетяна Миколаївна Гордійчук як викладач та куратор 41 академічної групи спеціалізації «Лікувальна справа» підготувала...
Викладачем інфектології Гордійчук Т.М. проведено відкрите практичне заняття на тему «Менінгококова інфекція» в 31 академічній групі спеціалізації «Лікувальна справа». Працюючи...
Joomla! Україна

Семінар з елементами тренінгу «Без цензури»

     Зі студентами молодших курсів та жителями студентського гуртожитку викладачем шкірних та венеричних хвороб Дромашко М.В. проведений семінар з елементами тренінгу «Без цензури» з метою профілактики венеричних захворювань та статевого виховання.
   Дівчата дізналися про фізіологічні особливості розвитку обох статей, психологічні особливості початку статевого життя до 18 років, венеричні хвороби та методи профілактики венеричних хвороб.

Конкурс професійної майстерності «Кращий знавець предметів»

   Викладач дерматовенерології Марія Василівна Дромашко та Деберчук Наталія Миколаївна - викладач геріатрії та геронтології організували та провели конкурс професійної майстерності зі студентами IV курсу спеціалізації «Сестринська справа».
    Основне завдання для учасників конкурсу – це участь студентів у вирішенні клінічних ситуацій у формі ситуаційних задач ІІІ рівня складності згідно з вимогами етапів медсестринського процесу обстеження пацієнта.
   Учасники конкурсу брали участь в практичному тренінгу, в процесі якого студенти розігрували ролі медсестри та пацієнта, що сприяло ефективному розвитку комунікативних професійних умінь та навичок.

Своєчасне знання про СНІД - основа профілактики

     Викладачем інфектології Гордійчук Т.М. разом зі студентами першого та другого курсу спеціалізації «Лікувальна справа» в лекційній залі коледжу організована лекція-бесіда із мультимедійним супроводом на тему «Своєчасне знання про СНІД – основа профілактики», де студенти розширили знання про шляхи передачі та небезпеку поширення ВІЛ/СНІДу серед молоді.
В процесі заходу в студентів сформувалося усвідомлене поняття про важливість ведення здорового способу життя.
     Під час лекції-бесіди студенти переглянули відеофільм «Права про СНІД», що сприяло важливості розгляду даної проблеми.

Серце, віддане людям...

    Викладач інфектології Тетяна Миколаївна Гордійчук як викладач та куратор 41 академічної групи спеціалізації «Лікувальна справа» підготувала та провела виховну годину «Серце, віддане людям...» (до 105 –річчя від дня народження М.М.Амосова), на яку були запрошені студенти 11 та 111 курсів спеціалізації «Лікувальна справа».
    Виховний захід проведений у формі віртуальної подорожі життєвими та науковими шляхами М.М.Амосова, де студенти розширили знання про життєвий шлях талановитого лікаря та філософа. А також усвідомлено сприймали важливість ведення здорового способу життя на прикладі життєвої долі великого лікаря М.М.Амосова.
    Для глибшого розкриття теми студенти переглянули фрагменти фільмів «Людина, яка любить життя» та «Амосов:століття».

Відкрите заняття з інфектології

Викладачем інфектології Гордійчук Т.М. проведено відкрите практичне заняття на тему «Менінгококова інфекція» в 31 академічній групі спеціалізації «Лікувальна справа». Працюючи в трійках, студенти активно брали участь в практичному тренінгу, а також на основі ситуаційної задачі програвали фрагменти рольової гри. Проявляли активність в розв'язанні завдань інтерактивної вправи «Куб Блума», визначені кращі знавці теми під час інтелектуальної гри «Розумники та розумниці», які використані викладачем на етапі контролю та корекції знань та умінь студентів.

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2018
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови
з біології
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2018 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (11кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа
наказ зарахування сестринська справа
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Студентам
Розклад екзаменаційної сесії
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
Замовлення підручників
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}