: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

17 травня весь світ відзначав День Вишиванки. Не оминуло святкування і наш коледж. Студенти груп 11Л та 11С взяли участь...
Люди, здатні щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну допомогу...
12 травня увесь світ відзначає День медичної сестри. Це професія, яка потребує жертовності,...
Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо...
25 квітня практичним психологом коледжу Дромашко М.В. та студентами 21С та 22С груп...
Joomla! Україна

Народжені у вишиванках

17 травня весь світ відзначав День Вишиванки. Не оминуло святкування і наш коледж. Студенти груп 11Л та 11С взяли участь у флешмобі, присвяченому Дню української вишиванки.

Співаю гімн професії твоїй

      Люди, здатні щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну допомогу хворому – медичні сестри.
      17 травня студенти Чемеровецького медичного коледжу привітали медичних сестер району з професійним святом, Всесвітнім Днем медичної сестри, святковим концертом.
     Теплі слова шани і подяки за невтомну працю та професіоналізм лунали впродовж заходу. Яскраві вокальні подарунки стали гармонійним доповненням до святкової атмосфери концерту.     Насамкінець, зі словом привітань від адміністрації та викладацького складу коледжу виступила завідувач відділення «Сестринська справа» Задорожна В.М.

Покликані плекати милосердя

       12 травня увесь світ відзначає День медичної сестри. Це професія, яка потребує жертовності, готовності завжди прийти на допомогу, неабиякого терпіння та витримки. І, безперечно, професіоналізму, який щохвилини стоїть на сторожі життя і здоров'я кожного пацієнта.
      10 травня студенти 32С та 33 С груп (куратори Дикунець А.В., Макошко Т.А.) з самого ранку вітали працівників та студентів коледжу з їх професійним святом. Тематично прикрашений хол, стилізовано одягнені медсестри різних поколінь навіювали святковий, веселий настрій. Проте на цьому свято не завершилося... В читальній залі медичного коледжу відбулася зустріч студентів ІІІ курсу відділення Сестринська справа з медичними сестрами травматологічного відділення Чемеровецької районної лікарні Павлюк І.А. та медичною сестрою центру ПМСД Цугель Я.В., які також є випускницями нашого коледжу. Запрошені поділилися власним досвідом роботи медичної сестри, відкрили труднощі та переваги такої високої та благородної професії.

Герої поруч з нами...

      Кожного ранку ми прокидаємось з надією, що сьогодні все буде добре. Нарешті ми почуємо таке бажане, довгоочікуване примирення на Сході нашої держави, де виборюється право на мирне і спокійне життя.
     Але, на жаль, із засобів масової інформації чуємо про нові постріли градів, знову втрачаємо молоді життя. Та все ж живемо із вірою в те, що відстоїмо незалежність і цілісність нашої держави.
    3 травня, напередодні Дня пам'яті та примирення, у Чемеровецькому медичному коледжі відбулася зустріч студентів І-ІІ курсів спеціальності «Лікувальна справа» з першим заступником голови районної державної адміністрації, учасника антитерористичної операції на Сході України Шляковим Едуардом Леонідовичем. Він розповів про бої із нападниками, про життя між боями, настрій військових та добровольців. Його емоційна розповідь була наскрізь пронизана любов'ю до України, прагненням українських військових захищати кожну горстку рідної землі.
      Студенти 21Л та 22Л груп (куратори Рапацька А.В. та Берладін І.П.) привітали гостя цікавою концертною програмою. Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України, які віддали за нас життя.
     Такі зустрічі залишають у юних душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.

Психологічна галерея

       25 квітня практичним психологом коледжу Дромашко М.В. та студентами 21С та 22С груп проведено практичну психологічну вітальню «Психологічна галерея» з нагоди всеукраїнського Дня психолога, де студенти мали змогу ознайомитися з цікавими фактами про психіку, гендерні відмінності та невербальні жести та міміку, відчути ілюзії сприйняття, завдяки картинам психолога Кіоші. До перегляду були представлені соціальні ролики «10 цікавих фактів психіки», «Самосприйняття та як сприймають нас інші», «Ми всі різні та, водночас, такі однакові», «Цікаві експерименти в психології». Студенти мали можливість пройти психодіагностику за допомогою проектних методик «Неіснуюча тварина», «Людина під дощем», за допомогою яких вони дізналися багато нового про себе.

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2018
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови
з біології
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2018 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (11кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа
наказ зарахування сестринська справа
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Студентам
Розклад екзаменаційної сесії
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
Замовлення підручників
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}