: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

З метою профілактики правопорушень та злочинів, в рамках Всеукраїнського тижня права, в Чемеровецькому медичному коледжі, відбулася...
8 грудня в Києві відбувся ХІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв студентів-медиків та працівників медичних закладів України...
12 грудня у гуртожитку Чемеровецького медичного коледжу відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких вже стало хорошою традицією.
Студенти 41л групи Чемеровецького медичного коледжу під керівництвом викладача хірургії Чорної Г.П. організували зустріч - інтерв'ювання...
В актовій залі медичного коледжу викладачами неврології та психіатрії Гречанюк О.В. та Шерстюк Л.А. організовано...
Joomla! Україна

Зустріч з працівникам правоохоронних органів

    З метою профілактики правопорушень та злочинів, в рамках Всеукраїнського тижня права, в Чемеровецькому медичному коледжі, відбулася зустріч студентів з працівникам правоохоронних органів.
    Під час зустрічі було проведено лекцію з превентивного виховання та роз'яснювально-профілактичну бесіду з студентами І-ІІ курсу щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі.
   Працівники Чемеровецького відділення поліції звернули увагу слухачів на особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності.
    Зустріч викликала велику зацікавленість в студентів, під час якої вони ставили запитання гостям, а правоохоронці давали змістовні поради і роз'яснення дій у тій чи іншій ситуації.

Студент ЧМК – переможець конкурсу «Ліра Гіппократа»

     8 грудня в Києві відбувся ХІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв студентів-медиків та працівників медичних закладів України «Ліра Гіппократа – 2019».
     Чемеровецький медичний коледж представляв студент ІІІ курсу відділення «Лікувальна справа» Олександр Кузняк, який здобув перемогу у цьому конкурсі. Він отримав диплом першого ступеня у співочому конкурсі естрадного жанру. Окремо дипломом за високопрофесійну плідну діяльність і подвижництво в галузі культури і мистецтва нагородили художнього керівника коледжу Сергія Вікторовича Барила.
    «Я дуже задоволений цим фестивалем і всією поїздкою до Києва, отримав море позитивних емоцій, - говорить Саша. - Я є не тільки студентом-медиком, але й творчою особистістю. Музика - це моє захоплення, вона дозволяє розкривати себе не лише в навчанні, а й у творчості. А брати участь у таких фестивалях і конкурсах, представляти рідний коледж на всю Україну - це честь для мене».
     Щиро вітаємо нашого переможця, пишаємося і чекаємо нових творчих злетів!

Андріївські вечорниці в ЧМК

    12 грудня у гуртожитку Чемеровецького медичного коледжу відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких вже стало хорошою традицією. Студенти мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів та особисто взяти активну участь у різноманітних конкурсах та традиційних ворожіннях та скуштувати традиційні українські страви.
    Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Усі присутні були вражені цікавою і пізнавальною програмою, веселими та запальними танцями, щедрою гостиною.
    На вечорницях студенти коледжу ще раз довели, що у нашого народу багаті та цікаві обряди та традиції, які потрібно шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти лише пам'ятаючи наше славне минуле.

Зустріч - інтерв’ювання

    Студенти 41л групи Чемеровецького медичного коледжу під керівництвом викладача хірургії Чорної Г.П. організували зустріч - інтерв'ювання з лікарем-травматологом Чемеровецької ЦРЛ Гречанюком Ю.М.
    Тема зустрічі «Перші кроки до успіху». Під час зустрічі-бесіди творча група студентів поставила лікарю цікаві запитання про перші успіхи у протезуванні кульшового суглоба в пацієнтів, а також що нового взяв від курсової підготовки, яку проходив Юрій Миколайович в Чехії.
    Лікар підкреслив, що необхідно перейняти досвід щодо запровадження страхової медицини. А також підкреслив, що в Чехії на високому рівні стоїть питання профілактики захворювань суглобів.  Пацієнти вчасно звертаються до лікарів для оперативного втручання.

Прес-конференція «Твоє життя – в твоїх руках»

     В актовій залі медичного коледжу викладачами неврології та психіатрії Гречанюк О.В. та Шерстюк Л.А. організовано студентів 4-го курсу на проведення «прес-конференції» на тему « Твоє життя – в твоїх руках» для студентів 1 курсу 223 Медсестринство. Лікувальна справа. Сестринська справа.
    Основною метою заходу було:
• показати витоки та причини розповсюдження вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління;
• ознайомити студентів із впливом алкоголю, наркотичних речовин та тютюнопаління на організм підлітка;
• розкрити багатогранну панораму лиха та нещасть, які завдають алкогольні напої, наркотики та тютюнопаління, проаналізувати та оцінити їх з позиції громадськості;
• сформувати в студентів установку на негативне ставлення до зловживання спиртними напоями та вживання наркотичних речовин та тютюнопаляння;
• обговорити засоби боротьби з алкоголізмом, наркоманією та тютюнопалінням.
    Для підсилення емоційного сприйняття теми викладачі та творча група студентів подбала про навчально- методичне забезпечення заходу:
• плакати, малюнки, які ілюструють шкідливий вплив алкоголю на різні системи органів людини; схеми із статистичними даними про збитки, нанесені суспільству людьми, які зловживають спиртними напоями, вислови видатних людей, народні приказки та прислів'я про пияцтво;
• відео - і аудіоапаратура;
• мультимедійний супровід матеріалу прес-конференції;
• матеріали для застосування проекційних засобів навчання (слайди);
• відеофільм «Бережи себе», «Куріння - це погано», «Чорно – біле кіно» (про шкідливий вплив алкоголю, наркотиків та тютюнопаління на організм підлітка).
   Із зацікавленням студенти слухали представників прес-конференції про ведення здорового способу життя.

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2019
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови
з біології
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2019 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (11кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" 9 кл.
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа 9 кл.
наказ зарахування сестринська справа 9 кл.
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
наказ зарахування лікувальна справа 11 кл.
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Студентам
Розклад екзаменаційної сесії
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
Замовлення підручників
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}