: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу...
Студентами 21С групи та їх куратором Гречанюк О.В. проведено годину – реквієм до Дня пам'яті...
13.02.2020р. проведене відкрите заняття з медсестринства в педіатрії викладачкою Вельган А.Л.. Студенти 41 групи (ІІІ...
05.02.2020р. викладачка основ медсестринства Куца О.О. провела відкрите практичне заняття на тему «Задоволення потреб пацієнта з...
З метою профілактики правопорушень та злочинів, в рамках Всеукраїнського тижня права, в Чемеровецькому медичному коледжі, відбулася...
Joomla! Україна

У Чемеровецькому медичному коледжі призупинено навчальний процес

   На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020 року, листа Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 12.03.2020р. № 754-41/2020 та з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед учасників освітнього процесу у Чемеровецькому медичному коледжі оголошено карантин з 12 березня до 03 квітня 2020 року та відмінено аудиторні заняття.

В їхніх серцях жила Україна

     Студентами 21С групи та їх куратором Гречанюк О.В. проведено годину – реквієм до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.
   На зустріч були запрошені учасники Революції гідності Віталій Чорний та Анатолій Гулько, які були свідками тих страшних подій і розповіли про те, як насправді все відбувалося, що вони бачили і пережили.
   Студенти читали вірші, виконували пісні і переглядали відеохроніку Майдану. По закінченню виховної години вони разом із запрошеними поклали квіти до пам'ятника Героїв Небесної сотні.

Ще один крок до майстерності

     13.02.2020р. проведене відкрите заняття з медсестринства в педіатрії викладачкою Вельган А.Л.. Студенти 41 групи (ІІІ бригада) 223 Медсестринство Сестринська справа охоче та активно оволодівали знаннями, уміннями та навичками на тему «Медсестринський підхід до вирішення проблем шкіри пупка, сепсис».
     Працюючи в малих групах, майбутні медсестри відпрацьовували практичні навички, а також брали участь у розв'язуванні інтерактивних вправ «Незакінчене речення», «Хто швидше». З метою формування комунікативних компетентностей молодшого медичного фахівця викладач упроваджує фрагмент рольової гри, де студенти оволодівають професійними етичними нормами у спілкуванні.
     Результатом застосування методу кейс-стаді на занятті стали не тільки теоретичні знання, а й практичні навички, які сприяють професійній підготовці майбутніх медсестер, формуванню їх фахових компетентностей.

Відкрите заняття – майстер-клас

    05.02.2020р. викладачка основ медсестринства Куца О.О. провела відкрите практичне заняття на тему «Задоволення потреб пацієнта з порушенням травлення».
    Відкрите заняття для колег – це майстер-клас, де викладачка продемонструвала ефективне упровадження інтерактивних методів «Термінологічна атака», «Коло запитань».
    На основному етапі заняття майбутні медсестри відпрацьовували практичну навичку «Промивання шлунка».
Студенти охоче виконували завдання, використовуючи інтерактивний метод case-study.
     Майбутні фахівці та викладачі дістали задоволення від проведеного заняття.

Зустріч з працівникам правоохоронних органів

    З метою профілактики правопорушень та злочинів, в рамках Всеукраїнського тижня права, в Чемеровецькому медичному коледжі, відбулася зустріч студентів з працівникам правоохоронних органів.
    Під час зустрічі було проведено лекцію з превентивного виховання та роз'яснювально-профілактичну бесіду з студентами І-ІІ курсу щодо вчинення правопорушень у підлітковому середовищі.
   Працівники Чемеровецького відділення поліції звернули увагу слухачів на особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, види і підстави адміністративної відповідальності.
    Зустріч викликала велику зацікавленість в студентів, під час якої вони ставили запитання гостям, а правоохоронці давали змістовні поради і роз'яснення дій у тій чи іншій ситуації.

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2020
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови 9 кл.
з української мови 11 кл.
з біології 9 кл.
з біології 11 кл.
з математики 11 кл.
з історії України 11 кл.
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2019 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (11кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" 9 кл.
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа 9 кл.
наказ зарахування сестринська справа 9 кл.
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
наказ зарахування лікувальна справа 11 кл.
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Студентам
Розклад екзаменаційної сесії
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
Замовлення підручників
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}