: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу...
Студентами 21С групи та їх куратором Гречанюк О.В. проведено годину – реквієм до Дня пам'яті...
13.02.2020р. проведене відкрите заняття з медсестринства в педіатрії викладачкою Вельган А.Л.. Студенти 41 групи (ІІІ...
05.02.2020р. викладачка основ медсестринства Куца О.О. провела відкрите практичне заняття на тему «Задоволення потреб пацієнта з...
З метою профілактики правопорушень та злочинів, в рамках Всеукраїнського тижня права, в Чемеровецькому медичному коледжі, відбулася...
Joomla! Україна

історія коледжу

Від історії – до сьогодення

Минуле допомагає глибше осмислити сучасне,

                                 Інтуїтивно передчути завтрашнє

                                   Д. Онкович

 

1Свою історію Чемеровецький медичний коледж розпочав в 1963 році згідно наказу №227 від 11.05.1963 року по Хмельницькому обласному відділу охорони здоров'я про створення Чемеровецького медичного училища.

Навчальному закладу виділили кілька кімнат для проведення занять у старому пристосованому приміщенні. Викладання вели 4 штат­них викладачі, в тому числі лише 1 лікар. Першим директором училища був О. В. Муляр. На його долю випало формування педагогічного колективу, створення матеріально-технічної бази та встановлення ділових зв’язків з іншими медичними закладами області та України.

Перший прийом в учили­ще складав лише 95 студентів, з них зі спеціальності2 «Лікувальна справа» – дві групи на базі (восьмирічної) неповної середньої школи і зі спеціа­льності "Сестринська спра­ва" – одна група на базі сере­дньої школи.

Загальна площа навчаль­ного корпусу складала 730 кв.м.

 Дошка та крейда впро­довж кількох років були основними навчальними засоба­ми медиків і викладачів загальноосвітніх дисциплін у процесі вивчення програмового матеріалу, засвоєння необхідних вмінь та знань, формування загальноосвітнього рівня студентів. І тільки, перебуваючи в лікарні, на практичних за­няттях студенти бачили інструментарій, медтехніку, ліку­вальні засоби і лікарські пре­парати, а головне - вчилися у досвідчених наставників - медичних сестер і фельдше­рів практично виконувати біля ліжка хворого призначення лікарів, рекомендації найбільш ква­ліфікованих спеціалістів. Буквально по крихтах педагоги збирали і створювали навчальні та методичні посібники, інструментарій, предмети догляду за хворими. 3Часткову допомогу в на­вчально-матеріальному за­безпеченні надало Київське медичне училище №1 - меб­лі, підручники, муляжі.

Багато випускників пам’ятають тих, хто був фундаторами закладу. Викладачами в училищі працювали одержимі духом науки та залюблені в медицину люди. Це інтелігенти, які віддавали знання, душу справі підготовки фахівців для сфери охорони здоров’я Хмельниччини. Серед них: Муляр О.І., Пешинський С.Й., Титарчук І.А.,Чорний П.П., Кушпела Н.Г., Уланівський В.О., Матковський Р.О., Повар Л.А., Повар О.В., Матковська Є.А., Янишина Г.П., Чинник К.П.

4
З року в рік училище розбудовувалось, розширювалась його матеріально-технічна база, відбувався поступовий перехід на кабінетну систему, здійснювалось переобладнання класних кімнат у приміщення із сучасним навчальним устаткуванням, технічними засобами, необхідними для занять і самопідготовки.

В   перші роки   існування   училища спортивна база була практично відсутня. У 1965 році було розпочато, а в 1967 році введено в дію дві спортивних зали: ігрову та гімнастичну.

За 10 років значно зміцнилась навчально-матеріальна база закладу: загальна площа зросла до 2550 кв.м.. До послуг студентів в училищі функціонувало 4 лекційних аудиторії та 20 кабінетів і лабораторій. Кількість студентів становила 428 осіб. Їх навчали 20 штатних викладачів, з них - 9 педагогів і 11 лікарів.

У цей час великий внесок у розвиток і становлення навчального закладу внесли його ветерани: Семенишина Н.Д., Боб О.І., Горошко Т.П., Білоус В.П., Король О.В., Бабич З.Ф., Григораш В.В.

За своє десятиліття училище випустило 938 спеціалістів.

5З метою широкого залучення студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, проведення оздоровчої роботи серед працівників та студентів під час канікул, в 1974 році розпочато, а в 1979 році завершено будівництво спортивно-оздоровчого табору «Збруч». Табір розмістився на мальовничому схилі річки Збруч в районі села Боднарівка. Щорічно в таборі під час канікул зміцнювали своє здоров’я всі студенти та викладачі училища.

За 20 років існування медичного училища навчальні потужності виросли до 6319 кв.м., кількість лекційних аудиторій збільшилась до 5, кабінетів і лабораторій - до 25.

У 1983 році в училищі навчалось вже 476 студентів. Кількість штатних викладачів становила 37 осіб, з них - 16 педагогів і 21 лікар. За цей період училище підготувало 2006 спеціалістів.

У 1987 році здано в експлуатацію новий гуртожиток блочної системи на 3006 місць. 

За 30 років існування загальна площа навчального закладу виросла до 9616 кв.м.. Кількість кабінетів і лабораторій збільшилась до 35, лекційних аудиторій - до 6. В 1993 році училище нараховувало 657 студентів, яких навчали 43 штатних викладачі, з них - 19 педагогів і 24 лікарі. Навчально-методичну та виховну роботу здійснювали 6 методичних комісій.       

З 1990 р. педагогічний колектив коледжу очолює Шерстюк П.Я. – кандидат медичних наук, людина, яка розуміє нові виклики часу, чітко уявляє стратегічні пріоритети у модернізації педагогічного процесу і трансформації училища у навчальний заклад нового типу, який би відповідав усім сучасним запитам. Зберегти і примножити всі традиції і надбання попередніх поколінь педагогів, забезпечити гармонію трьох складових – навчання, виховання і управління, утвердити дух демократизму і колективізму, створити матеріально-технічну базу та соціальну інфраструктуру європейського рівня – стало управлінським і життєвим кредо нового директора.

7В 1994 році в училищі побудовано і здано в експлуатацію їдальню на 100 місць, що дало можливість забезпечити гарячим харчуванням усіх студентів.

На початок 2003-2004 навчального року загальна площа навчального закладу вже складала 9820 кв.м., чисельність кабінетів і лабораторій - 40, лекційних аудиторій – 7, викладацький склад об’єднувався у 8 циклових (методичних) комісій.

Починаючи з 2006 року в училищі, відповідно до наказу МОН України від 09.03.2006р. за №562-Л, ліцензовано цикл тематичної спеціалізації з лікувального масажу для фельдшерів і медичних сестер з ліцензованим обсягом 100 осіб, що значно розширило спектр професійних можливостей молодших спеціалістів – випускників навчального закладу.

У 2009 році навчальний заклад змінив свій статус: відповідно до рішення сесії Хмельницької обласної ради від 24.09.09 р. за №12-21/2009 Чемеровецьке медичне училище було перейменовано на Чемеровецький медичний коледж.

8За два останні десятиліття обличчя коледжу невпізнанно змінилося. Комп’ютеризація, інформатизація навчального процесу, пошук інноваційних освітніх технологій, орієнтація на високі освітні стандарти – ось стратегічні завдання колективу навчального закладу.

 

 

 

Вступаючи в нове тисячоліття

                             Наша праця – формування людини, і це покладає

на нас особливу, ні з чим незрівнянну відповідальність.

                                                             В.Сухомлинський

 

Наразі медичний коледж – це сучасний навчальний заклад, який здійснює освітні послуги, пов’язані з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодших спеціалістів із сукупним ліцензованим обсягом прийому 220 осіб, володіє усіма можливостями для забезпечення державних стандартів у підготовці молодших медичних спеціалістів для національної медичної галузі, здійснює підвищення кваліфікації медичних сестер та фельдшерів з лікувального масажу з ліцензованим обсягом у 150 осіб.

У коледжі склався дружний, енергійний, працелюбний педагогічний колектив, який увесь свій досвід, знання та педагогічну мудрість віддає єдиній справі – підготовці медичних фахівців для національної медичної галузі.

Викладацький склад коледжу об’єднаний у 8 методичних комісій та9 методоб’єднання кураторів академічних груп і нараховує 52 викладачі (30 лікарів та 22 педагоги). Вища кваліфікаційна категорія присвоєна 37 викладачам, серед яких – один кандидат наук, 20 – зі званням «Викладач-методист» та 8 – «Старший викладач», 4 – «Відмінник освіти України».

Чимало викладачів можна назвати справжніми корифеями своєї справи, бо вони не лише працюють по 30-40 років, але і є носіями наступності педагогічних поколінь та традицій у формуванні медиків фахівців, їх клінічного мислення і професійного бачення. Разом з тим, це особистості що навчають милосердю, взаєморозумінню, співпереживанню, вмінню виявляти турботу. Це викладачі: Чорна Г.П., Бабич З.Ф., Задорожний А.Й., Герей А.М., Задорожна В.М.,  Шерстюк Л.А., Яковенчук О.Т., Бойчук Г.Я., Фармагей Г.В..

Навчальний заклад не стоїть на місці, постійно розвивається, рухається вперед. Сьогодні створеною навчально-матеріальною базою та соціальною інфраструктурою можна пишатися.

10Навчальний процес здійснюється у двох навчально-лабораторних корпусах, загальна площа яких становить 10013 кв.м.. Навчальний фонд нараховує 12 лекційних аудиторій, 42 кабінети і 5 лабораторій, які обладнані наочними посібниками, оснащені технічними засобами, мають комплексне навчально-методичне забезпечення, відповідають сучасним естетичним вимогам. Для забезпечення практичного навчання на базі Чемеровецької ЦРЛ створено 10 навчальних кімнат, а в районній поліклініці обладнано лекційну залу на 210 місць. На практичних заняттях студенти мають достатнє забезпечення інструментарієм,11 фантомами та муляжами, наочністю і предметами догляду для відпрацювання практичних навичок та вмінь на рівні галузевих стандартів.

Базою для проходження виробничої та переддипломної практик слугують майже всі центральні районні лікарні області та лікувально-профілактичні заклади обласного центру.

Відповідно до Болонського процесу в коледжі діє система ступеневої освіти. Багато випускників нашого навчального закладу продовжують навчання у вищих навчальних закладах 3-4 рівнів акредитації. Цьому сприяє входження коледжу до навчально-науково-виробничого комплексу «Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського - Чемеровецький медичний коледж» зі спеціальності 223 Сестринська справа.

12В практиці навчально-виховного процесу реалізуються основні критерії щодо аудиторних занять та позааудиторної роботи, які спрямовані на активізацію пізнавальної діяльності студентів, їхню адаптацію у сучасному інформаційному просторі. Сьогодні в коледжі функціонує 2 комп’ютерних класи, а для забезпечення усіх видів навчальної та адміністративно-господарської діяльності використовується 101 персональний комп’ютер.

Особливе місце в житті навчального закладу займає виховна робота. Для13 майбутніх медиків створені умови для розвитку творчих здібностей, задоволення їх прагнень долучитися до прекрасного мистецтва. Аматорські колективи коледжу беруть участь в святкових концертах, які проводяться в межах району та області. Традиційними стали фестивалі художньої самодіяльності «Дебют» серед груп нового набору. Результати конкурсу підтверджують, наскільки талановита та обдарована студентська молодь в коледжі.

В навчальному закладі ефективно працюють органи студентського самоврядування. Узагальнюючи пропозиції студентів, вони ведуть пошук форм і засобів, які забезпечують удосконалення процесу управління. Через студентське самоврядування і з його допомогою формується активність молодої людини.

14В коледжі створено спеціалізовану студентську службу для соціальної допомоги населенню. З метою формування в студентів доброти, милосердя, відчуття людського болю створено клуб «Милосердя». Волонтери беруть участь в акціях милосердя, організовують благодійні акції, концерти, надають допомогу ветеранам війни та праці.

В розпорядженні студентів коледжу актова зала на 300 місць, яка відповідає сучасним естетичним вимогам і володіє значним матеріальним ресурсом для забезпечення занять вокального та танцювального гуртків, організації змістовного дозвілля та культурно-масових заходів.

Має свою історію і бібліотека коледжу. Якщо на початку існування закладу15 книжковий фонд складав лише декілька десятків примірників, то сьогодні студенти практично на 100% забезпечені підручниками для занять у читальній залі. Бібліотека коледжу має абонемент, читальну залу на 100 посадкових місць та книгосховище; бібліотечний фонд нараховує 43115 примірників, з яких понад 60% припадає на навчальну літературу. 

Дирекція коледжу постійно дбає про створення належних житлово-побутових умов для своїх вихованців. Іногородні студенти повністю забезпечені місцями проживання в гуртожитку, який розрахований на 300 місць, має блочну систему і централізоване забезпечення теплом, водою та електроенергією.

Вся навчальна та позааудиторна робота спрямована на поліпшення фізичного здоров'я студентської молоді та їх моральної підготовки до успішної професійної діяльності.

Тому серед пріоритетів у діяльності коледжу є спортивно-масова робота. В навчальному закладі створена краща в області спортивно-матеріальна база. До послуг студентів спортивний комплекс з ігровою та гімнастичною залами, загальною площею по 288 кв.м. кожна, тренажерна та тенісна зали. Спортивна база володіє достатньою кількістю інвентаря, необхідного для виконання програми з фізвиховання, а на базі тренажерного залу діє спортклуб «Медик», який укомплектований необхідною кількістю тренажерів для занять атлетичною гімнастикою юнаків та дівчат.

 16

Ефективна робота спортивних секцій дає можливість здобувати високі рейтингові місця серед вищих навчальних закладів Хмельниччини.

Коледж має актову залу для занять колективів художньої самодіяльності та проведення дозвілля молоді.

 17

 Ще одна наша гордість - музей історії навчального закладу, який був створений зусиллями викладачів та студентів. Він є осередком патріотичного, духовного та професійного виховання молоді. На тлі історії музею студенти, гості дізнаються про становлення, розвиток, досягнення навчального закладу і його випускників.

За неповних 55 років навчальним закладом підготовлено 8974 молодших медичних спеціалістів, в тому числі 3713 фельдшерів та 5234 медичних сестри.

Коледж пишається вихованцями навчального закладу, які стали майстрами в галузі медицини, відомими своїми науковими здобутками як в Україні, так і за її межами. В усіх куточка Хмельниччини, а також України та світу працюють наші випускники.

Гордістю коледжу є випускники, що досягли певних вершин медичної науки. Серед них: Суходоля А.І. - доктор медичних наук, професор, зав. кафедрою хірургії післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М.Пирогова, заслужений лікар України; Дубей Л.Я. - доктор медичних наук, професор кафедри педіатрії, неонатології факультету післядипломної освіти Львівського університету ім. Д.Галицького; Недоборський К.В. - доктор медичних наук, полковник медичної служби, начальник НДЛ «Загальноармійський реєстр МЦРФ»; Угляр Ю.В. - кандидат медичних наук, доцент кафедри онкології і променевої діагностики Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я.Горбачевського; Нагорний І.М. - кандидат медичних наук, директор Хмельницького базового медичного коледжу, заслужений лікар України; Ковальчук П.Є. - кандидат медичних наук, доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету, Бодак В.М. – кандидат медичних наук, державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України.

Минають роки, не одне покоління випускників лине думкою до рідного закладу, де одержали знання, ідейне загартування. Приїжджаючи на святкові зустрічі, віддають данину пошани своїй альма-матер, мудрим викладачам і наставникам.

Відрадно, що чимало наших випускників після закінчення вищих навчальних закладів повернулись у свою alma-mater. Викладачами в рідному коледжі працюють Грабар О.М., Цнота Л.В., Гадзіна Н.В, Глошанчук А.А., Москалюк. Л.А., Уланівська А.В., Кабанцова А.В., Куца О.О., Трач Л.Й., Лиськів A.M., Горячий А.А., Вельган А.В., Марчук Н.М.

Медичний коледж осмислює свою історію, живе насиченим сьогоденням, визначає перспективи на майбутнє. Головною фігурою в житті навчального закладу була і залишається особистість майбутнього медичного фахівця.

Задля нього колектив коледжу працює творчо, має перспективу для розвитку та удосконалює навчальний процес підготовки високоосвічених та активних спеціалістів-медиків в нових економічних умовах.

 

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2020
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови 9 кл.
з української мови 11 кл.
з біології 9 кл.
з біології 11 кл.
з математики 11 кл.
з історії України 11 кл.
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2019 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (11кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" 9 кл.
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа 9 кл.
наказ зарахування сестринська справа 9 кл.
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
наказ зарахування лікувальна справа 11 кл.
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Студентам
Розклад екзаменаційної сесії
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
Замовлення підручників
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}