: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

НОВИНИ

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу...
Студентами 21С групи та їх куратором Гречанюк О.В. проведено годину – реквієм до Дня пам'яті...
13.02.2020р. проведене відкрите заняття з медсестринства в педіатрії викладачкою Вельган А.Л.. Студенти 41 групи (ІІІ...
05.02.2020р. викладачка основ медсестринства Куца О.О. провела відкрите практичне заняття на тему «Задоволення потреб пацієнта з...
З метою профілактики правопорушень та злочинів, в рамках Всеукраїнського тижня права, в Чемеровецькому медичному коледжі, відбулася...
Joomla! Україна

Загальна інформація

 

 

6Чемеровецький медичний коледж – вищий освітній заклад комунальної форми власності, який проводить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” за кількома спорідненими спеціальностями (спеціалізаціями) і має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

Відповідно до рішення Акредитаційної комісії від 01.03.2016 року (протокол № 120), наказу Міністерства освіти і науки України від 14.03.2016 року №434-л "Про результати акредитації та атестації" Чемеровецькому коледжу видано сертифікат про акредитацію на право здійснення професійної підготовки за спеціальностями:

tab 1

Відповідно до рішення ДАК від 25.05.2011 року, протокол №87,  коледжу надано ліцензію на підвищення кваліфікації медичних працівників з лікувального масажу з ліцензованим обсягом 150 осіб, яка відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.09.2016 року №1433-л переоформлена на безстрокову.

Відповідно до рішення Хмельницької регіональної експертної комісії, наказу департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 12.06.2015 року №286-од навчальний заклад визнано атестованим та підтверджено право на надання повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень до 12.06.2025 року.

Викладацький склад коледжу об’єднаний у 8 методичних комісій та методоб’єднання кураторів академічних груп і нараховує 52 викладачі (30 лікарів та 22 педагоги). Вища кваліфікаційна категорія присвоєна 34 викладачам, серед яких – один кандидат наук, 20 – зі званням «Викладач-методист» та 8 – «Старший викладач».

Навчальний процес здійснюється у двох навчально-лабораторних корпусах, загальна навчальна площа яких становить 7064 м2. Навчальний фонд нараховує 12 лекційних аудиторій, 42 кабінети і 5 лабораторій, які обладнані наочними посібниками, оснащені технічними засобами, мають комплексне навчально-методичне забезпечення. Для забезпечення практичного навчання на базі Чемеровецької ЦРЛ створено 10 навчальних кімнат, а в районній поліклініці обладнано лекційну залу на 240 студентських місць. Базою для проходження виробничої та переддипломної практик служать майже всі центральні районні лікарні області та лікувально-профілактичні заклади обласного центру.

В розпорядженні студентів коледжу актова зала на 300 місць, яка відповідає сучасним естетичним вимогам і володіє значним матеріальним ресурсом для забезпечення занять вокального та танцювального гуртків, організації змістовного дозвілля та культурно-масових заходів.

Бібліотека коледжу має абонемент, читальну залу на 100 посадкових місць та книгосховище; бібліотечний фонд нараховує 43115 примірників, з яких понад 60% припадає на навчальну літературу. Сьогодні студенти коледжу практично на 100% забезпечені підручниками для занять у читальній залі.

Іногородні студенти повністю забезпечені місцями проживання в гуртожитку, який розрахований на 300 місць.

Харчування студентів здійснюється в їдальні коледжу на 100 посадкових місць.

До послуг студентів спортивний комплекс з ігровою та гімнастичною залами, тренажерна та тенісна зали. На базі тренажерного залу діє спортклуб «Медик».

Колектив коледжу живе цікавим, насиченим життям, усвідомлюючи, що справжнє життя проходить саме тут, де цінують професіоналізм, уміють працювати на колективний результат і пишаються загальними досягненнями.

all

 

 

Наша адреса:  

31600 Хмельницька обл., смт Чемерівці, вул. Центральна, 32

Телефон (03859) 9-12-54, факс (03859) 9-13-41, 9-11-01

http://  www.medchem.km.ua  

Email: med_chem@ukr.net  

 

Загальна інформація
Про нас
Нормативні документи
Ліцензія
Сертифікати
Статут
Звернення директора
Історія коледжу
Відеотур по коледжу
Абітурієнтам
Акт узгодження переліку спеціальностей
ОГОЛОШЕННЯ
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРАВИЛА ПРИЙОМУ 2020
ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Положення про приймальну комісію
ПЛАН ПРИЙОМУ
ПРОГРАМА ЗІ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
з української мови 9 кл.
з української мови 11 кл.
з біології 9 кл.
з біології 11 кл.
з математики 11 кл.
з історії України 11 кл.
РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ
РЕЙТИНГ АБІТУРІЄНТІВ 2019 РОКУ
РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
спеціальність "Сестринська справа" (11кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" (11кл.)
спеціальність "Сестринська справа" (9кл.)
спеціальність "Лікувальна справа" 9 кл.
НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ
наказ зарахування лікувальна справа 9 кл.
наказ зарахування сестринська справа 9 кл.
наказ зарахування сестринська справа 11 клас
наказ зарахування лікувальна справа 11 кл.
Список студентів рекомендованих для поселення в гуртожиток
Студентам
Розклад екзаменаційної сесії
Структурні підрозділи
Адміністрація коледжу
Графік прийому громадян
Відділення
Лікувальна справа
Сестринська справа
Циклові комісії
професійної і практичної підготовки з вузьких спеціальностей
загальноосвітніх дисциплін
фізичного виховання та захисту Вітчизни
професійної та практичної підготовки хірургічного профілю
педіатричного та акушерсько-гінекологічного профілю
природничо-наукової підготовки
терапевтичного профілю
гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Кадровий склад
Навчально-методична робота
Навчальна робота
Методична робота
Методична палітра педагогічної діяльності викладачів коледжу
Виховна робота
Виховуємо громадянина
Самоврядування - школа молодого лідера
Наш гуртожиток
Бібліотека
Практичне навчання
Практичне навчання – запорука професіоналізму
Положення про практику
Клінічні бази практики
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Сестринська справа""
Графік виробничої та переддипломної практики спеціальності "Лікувальна справа"
Державні закупівлі
Новини
Доступ до публічної інформації
Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації
Форма подання від фізичної особи
Форма подання від юридичної особи
Форма подання від об'єднань громадян
Доступ до публічної інформації Чемеровецького медичного коледжу
Стипендіальне забезпечення
Замовлення підручників
: Режим питания дня. Лучший режим здорового питания. Рацион и режим питания. Диета меню на неделю. Хорошая диета на неделю для похудения. Диета на неделю отзывы. Уход за ребенком до года. Хороший присмотр и уход за детьми. Декрет по уходу за ребенком.
Самое быстрое похудение. Лучшая диета для похудения быстро. Быстрое похудение в домашних условиях. Идеальное женское тело. Самое красивое женское тело фото. Идеальные пропорции женского тела. Фитнес для дома для похудения. Лучшие фитнес уроки для похудения. Фитнес программа для похудения. Натуральная шведская косметика. Где натуральная косметика купить. Натуральная косметика оптом. Лечение артроза суставов. Все болезни суставов лечение. Лечение суставов отзывы.

Випадкові фото

Випадкові фото

Ми на карті

{mosmap}