Посвята у студенти
27 вересня 2024 року відбулася урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Чемеровецького медичного фахового коледжу.
ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ – це одна із найголовніших подій у житті кожного студента ЧМФК . Це своєрідний ритуал для першокурсників, який символізує їхнє приєднання до студентської громади нашого коледжу. Це пора відкриття незвіданих перспектив у світі медицини та початок нового, цікавого етапу самостійного життя.
На заході було вшановано хвилиною мовчання загиблих випускників коледжу внаслідок збройного нападу росії на Україну.
З цінними і важливими настановами та словами привітання до студентів нового набору звернулися директор коледжу Петро Шерстюк, гості заходу – перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир Гончарук, заступник Чемеровецького селищного голови Юлія Повар, заступник директора з медичної частини КНП “Чемеровецький центр ПМСД” Зоя Столярчук.
Під час урочистостей першокурсникам вручили символічні студентський квиток, індивідуальний план здобувача ФПО, ключ від знань, вони мали можливість насолодитися виступами учасників вокальної студії «Гармонія», народного аматорського хореографічного колективу «Феєрія», членів ради студентського самоврядування коледжу.
Здобувач освіти першого курсу Софія Федорчак зачитала урочисту обіцянку присвятити своє життя благородній справі – боротьбі за здоров’я людини, берегти та примножувати кращі традиції та бути гідними почесного звання студента ЧМФК.
Отож, з цієї дати для вас, дорогі першокурсники, розпочався відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим медичним працівником, досягти успіху на професійній ниві і стати багатогранною особистістю. Вітаємо усіх з початком прекрасного студентського життя!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
