З Міжнародним днем медичної сестри
Шановні медичні сестри та медичні брати, випускники та студенти коледжу!
Щиро вітаю вас із Міжнародним днем медичної сестри!
Це свято людей великого серця, доброти, витримки та милосердя. Саме медичні сестри й брати щодня першими приходять на допомогу, підтримують пацієнтів не лише професійними знаннями, а й теплим словом, щирою усмішкою та людяністю.
Особливі слова вдячності — нашим випускникам, які гідно несуть звання медичного працівника в Україні та за її межами, студентам, які лише роблять свої перші кроки у професії, та всім, хто присвятив своє життя служінню людям.
Сьогодні професія медичної сестри стала символом мужності, самопожертви й незламності. У непростий для країни час ви залишаєтесь поруч із тими, хто найбільше потребує допомоги та підтримки.
Бажаю вам міцного здоров’я, миру, професійного зростання, вдячних пацієнтів, людської шани та тепла в серці. Нехай ваша праця завжди буде гідно оцінена, а добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею.
З повагою
директор коледжу
Петро ШЕРСТЮК



