ЗВЕРНЕННЯ ДИРЕКТОРА

Щиро радий вітати Вас на web-сайті Чемеровецького медичного фахового коледжу!

Наш навчальний заклад працює на ниві охорони здоров’я з 1963 року, і має свою історію, традиції, які постійно підтримуються і збагачуються.

Сьогодні  наш фаховий медичний коледж зі своїми надбаннями та великим творчим потенціалом став справжньою школою навчання, виховання, професійного зростання майбутніх медичних фахівців.

Колектив коледжу живе насиченим творчим життям, спрямованим на підвищення якості підготовки молодших медичних спеціалістів, завдяки модернізації освітньої діяльності, покращенню навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення, запровадженню освітніх інновацій та інформаційних технологій, оновленню змісту та форм організації навчально-виховного процесу, формуванню національних та загальнолюдських якостей наших випускників.

Саме тому, навчаючись в нас, студентська молодь набуває не тільки знання і навики, а й досвіду в самостійному, дорослому житті, визначає свою життєву позицію, формує вміння працювати і виживати в сучасному світі, який висуває перед кожною людиною, перед суспільством в цілому непрості виклики. Адже світ вступив у ІІІ тисячоліття, і медицина, сприйнявши усі сучасні інноваційні технології, перетворилась на високоінтелектуальну сферу діяльності, що вимагає від кожного працівника глибоких знань, вміння шукати і творчо опрацьовувати необхідну інформацію, щодня вдосконалювати професійну майстерність, бути на вістрі усіх сучасних досягнень медичної науки. А ще ми прагнемо, щоб кожен наш студент зумів розкрити усі свої творчі і здібності і обдарування, відбувся як особистість.

Наше життєве кредо – «Ми не намагаємось стати кращими за інших, ми прагнемо стати завтра кращими за нас сьогоднішніх». Віримо і сподіваємось, що багатогранна праця викладачів нашого коледжу буде і надалі стимулюючим фактором розвитку професійних надбань, аби перетворити вчорашнього випускника коледжу на висококваліфікованого фахівця, творця своєї справи.

Ласкаво запрошуємо до співпраці і оволодіння професією!